Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик
Додайте товари до кошика

Відгуки про магазин

5.0
5 відгуків
Сортування:
Бренд Helper - ви любов та наркотик!
Обожнюю унікальні та неординарні речі і ви створюєте саме такі, до того ж найвищої якості!
Першою покупкою у вас став бомбер «Пікассо» і він просто неймовірний 😍
За два роки, які маю його, такий зустрічала тільки один раз, за то запитань де я такий купила було сотні!
Далі тканинний бомбер, бомбер «Тедді» для сестри і ще цілий список того, що хочу і планую у вас придбати!
Дякую за те, що створюєте, за якість, унікальність!
Щиро віддана і рекомендую!🫶
Відповісти
Перша моя покупка була - це жилет❤️. Я була дуууже вражена якістю і наскільки вона зручна!!!
Тому мені захотілося ще придбати і інші вироби цього бренду, тому що розуміла вже за що я плачу гроші, - то було того варто🔥.

В мене є костюм , коричневий - барашек. То окрема любофффф✨. Дуже багато збираю постійно комплиментів, тому що саме таких костюмів немає в інших, і ти відчуваєш себе особливою🌷. Дуже дякую вам за це❤️.

А те наскільки теплі ваші пухани, я здивована. Ще жодного разу не замерзала в них, вітер не проникає взагалі.

Дуууже дякую вам ще раз за високу якість тканини і пошиття! Ви на висоті ✨.
Відповісти
Вікторія , дякуємо вам за відгук !!! Ви з нами не перший рік і ми вдячні , що ви з нами , а ще і ваші друзі !!! Рада нашому особистому знайомству завдяки Хелпер !!!
Відповісти
Добрий день , хочу залишити свій відгук , бо я дуже задоволена своїми покупками , бо куртка яку я купила недавно вже третя з цього магазину . По перше мене влаштовує сервіс , я просила дзвінок і мені перетелефонували допомогли з розміром . Була швидка відправка , пакування то окрема подяка і пакунок в якому я донесла куртку був доречний . В першій курткі я вже зиму відходила , тому вирішила замовити іншу модель , бо виглядає як новенька . Дякую вам . Процвітання і вдячних клієнтів
Відповісти
Дякуємо вам за віш відгук і що обираєте нас 🤗❤
Відповісти
Маю вже 7 виробів від цього бренду, від жилетки до бомберу ! Ношу з 2019 року, дуже задоволена практичністю речей. Те, як вони гарно виглядають і головне , для мене , що можу комбінувати із своїм гардеробом ) Часто беру ці речі у подорожі! Дякую Вам, за якісні та стильні речі!
Відповісти
Дякуємо вам , Марино , за те що з нами вже декілька років і що обираєте нас знову і знов ! 🥰🌸
Відповісти
Гарна ідея з сайтом. На ньому зібрані всі ваші чудові речі. А що вони чудові знаю напевно, бо у ваших виробах ходить вся наша сім'я. І всі у захваті(навіть мої хлопці зацінили не лише зручність а і якість). Також вдячна, що ви розширили розмірний ряд. Пишні жіночки теж хочуть мати гарні, якісні речі не за всі кошти світу😜
Відповісти
Світлана , дякуємо вам за відгук . Ми дуже раді , що змогли задовольнити всю вашу родину ! Носіть з задоволенням ! Чекаємо вас знову у нас 😊❤
Відповісти